Наталі Портман вийшла заміж.


Популярна голівудська акторка Наталі Портман вийшла заміж. Її чоловік - хореограф з Франції Бенджамін Мілп'є. Церемонія відбулася у містечку Біґ Сюр, що у Каліфорнії.

 

Пара познайомилася на знімальному майданчику фільму "Чорний лебідь". Шлюбна церемонія відбулася у вузькому колі родичів та найближчих друзів за єврейськими традиціями.

далі читайте ТУТ.

 


Открыть

Оголошено переможців конкурсу на участь у поетичній прогулянці.


ІІІ міжнародний  поетичний фестиваль Meridian Czernowitz провів конкурс серед молодих поетів на участь у традиційному для фестивалю заході - "Поетичній прогулянці". Організатори фестивалю визначили десятку найкращих серед конкурсантів.

Поетична прогулянка - це низка читань, що відбувається у найзатишніших кав'ярнях міста Чернівці і є чудовою нагодою для молодих поетів показати себе перед численною аудиторію.

 

читайте далі ТУТ.


Открыть

Пауло Коельо розкритикував роман Джойса "Улісс".


Бразильський письменник Пауло Коельо назвав роман Джеймса Джойса "Улісс" шкідливим для літератури. В інтерв'ю бразильській газеті Folha de S Paulo автор 22 романів заявив, що "Улісс" - це чистий стиль і насправді в романі Джойса нічого немає.

 

 На думку Коельо, багато авторів зараз намагаються справити враження на інших письменників, і через це їх найбільше хвилює форма твору, а не зміст, пише. Одним з винуватців цього Коельо вважає "Улісса", стилістично складний роман, насичений головоломками, в якому дія розгортається протягом одного дня - Блумсдея.

 

читайте далі ТУТ.

 


Открыть

Елтон Джон: кар'єра Мадонни добігла кінця.


Британська легенда рок музики Елтон Джон розкритикував Мадонну через її поведінку під час концертного туру, що наразі триває. Більше того - він вважає, що кар'єра Мадонни добігла кінця.

 

Виступаючи на австралійському телебаченні Елтон Джон надав дуже розлогий та емоційний коментар щодо Мадонни. Це розпочалося після обговорення критики Мадонни на адресу Lady GaGa. "Своїми критичними висловлюваннями Мадонна лише прикриває свої власні комплекси та невпевненість.", зазначив співак.

Читайте далі тут.


ОткрытьМетки

Надійні партнери

add

Содержание страницы


Календарь
Август
ПнВтСрЧтПтСбВск
  
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ОБОЗ.ua